Čistiaca nano hubka 1ks so savou a čistiacou stranou

Čistiaca nano hubka 1ks so savou a čistiacou stranou Zobraziť plnú veľkosť

Nová generácia čistiacej nano hubky so savou a čistiacou stranou. Nano hubka je vybavená špeciálnym čistiacim materiálom, ktorý stačí potrieť vodou a následne krúživými pohybmi odstránite všetky nečistoty a to aj bez použitia čistiacich prostriedkov.

Viac detailov

NC 50.020

Dostupnosť: Skladom

 

2,11 €

Znížená cena! 2,22 €

-5%

Nano hubka so savou a čistiacou stranou

Táto nová generácia čistiacich nano hubiek je vybavená špeciálnym čistiacim materiálom. Pred použitím sa hubka jemne potrie vodou a následne sa krúživými trecími pohybmi odstránia všetky nečistoty z povrchu, ktoré chceme odstrániť. Toto je tzv. ekologické čistenie, ktoré je šetrné k Vášmu zdraviu, nakoľko na čistenie nepotrebujete čistiace prostriedky.

Nano hubka si hravo poradí a vyčistí:

  • Liehové fixky
  • Ceruzky a perá
  • Zvyšky žuvačiek, okenné tabule
  • Kožu, športovú obuv.
  • Grafity
  • Stoly, stoličky, skrine
  • Pošpinené kovy, dlažby v sanitárnych priestoroch
  • Dechtové škvrny, ráfiky kolies

 

Ďalšie vlastnosti nano hubky so savou a čistiacou stranou

Nano hubka má vlastnosti, vďaka ktorým dokonale odstráni nečistoty aj z plôch, ktoré sú veľmi citlivé na oter. Vie si poradiť aj s veľmi zažratými nečistotami. Zloženie hubky je vo forme peny, ktoré zabezpečí optimálny tlak na daný povrch a tím ho perfektne vyčistí. Postačí, aby bola hubka navlhčená len vodou bez použitia čistiacich prostriedkov. Táto nano hubka je ohľaduplná voči prírode a čo je hlavné, šetrí Vaše zdravie.

Pri čistení bielou stranou z nej ubúda ako napríklad pri gumovaní gumou.

Modrá strana nano hubky je savá a môžete ju použiť napríklad na zotretie čisteného povrchu.

 

Kde všade môžete kúzelnú nano hubku používať?

V domácnosti - v kuchyni to ocení každá dobrá gazdiná, ktorá potrebuje odstrániť zvyšky zo sporáka, z mikrovlnky, nečistoty z kuchynskej linky, ako aj z obkladačiek za kuchynskou linkou. Hravo si poradí tiež v kúpeľni a v predsieni, kde vyčistí dlažbu, parapety, okenné rámy, plastový nábytok ( zožltnutý), vypínače a problémom nie sú ani permanentné liehové popisovače.

Autá - je vhodná na čistenie špinavých plastov v interiéroch automobilov ako bočné stĺpiky, palubné dosky, madlá na dverách, prahy...

Dopravné prostriedky - veľmi dobre čistí ráfiky automobilov, bicyklov, motocyklov, odstráni tiež asfalt z laku a je vhodná na zasušené nečistoty v interiéri

Rozmer: 120x70x30 mm

Poznámka: Pred použitím ju najskôr vyskúšajte na málo viditeľnom mieste, aby nedošlo ku škode. Nepoužívajte čistiace látky, aby ste nezničili hubku. Nedoporučujeme ju použiť na lesklé alebo lakované povrchy.

  • Dostupnosť Skladom

Zatiaľ žiadne hodnotenia.

Napíšte vaše hodnotenie

Napíšte vaše hodnotenie

NanoProm s.r.o. © 2014