Čistiace nano hubky 5ks s drsnou a čistiacou stranou

Čistiace nano hubky 5ks s drsnou a čistiacou stranou Zobraziť plnú veľkosť

Nová generácia čistiacich nano hubiek s drsnou a čistiacou stranou vo výhodnom balení 5ks. Nano hubka je vybavená špeciálnym čistiacim materiálom, ktorý stačí potrieť vodou a následne krúživými pohybmi odstránite všetky nečistoty aj bez použitia čistiacich prostriedkov.

Viac detailov

NC 50.030

Dostupnosť: Skladom

 

9,24 €

Nano hubka s drsnou a čistiacou stranou - balenie 5 ks

Táto nová generácia čistiacich nano hubiek je vybavená špeciálnym čistiacim materiálom. Pred použitím hubku jemne potriete vodou a následne sa krúživými trecími pohybmi odstránia všetky nečistoty z povrchu, ktoré chceme odstrániť. Toto je tzv. ekologické čistenie, ktoré je šetrné k Vášmu zdraviu, pretože na čistenie nepotrebujete žiadne čistiace prostriedky.

 

Kúzelná nano hubka si hravo poradí a vyčistí:

  • Liehové fixky
  • Ceruzky a perá
  • Zvyšky žuvačiek, okenné tabule
  • Kožu, športovú obuv
  • Grafity
  • Stoly, stoličky, skrine
  • Pošpinené kovy, dlažby v sanitárnych priestoroch
  • Dechtové škvrny, ráfiky kolies

 

Ďalšie vlastnosti kúzelnej nano hubky s drsnou a čistiacou stranou

Nano hubka má vlastnosti, vďaka ktorým dokonale odstráni nečistoty aj z plôch, ktoré sú veľmi citlivé na oter. Dokáže si poradiť aj s veľmi zažratými nečistotami. Zloženie hubky je vo forme peny, ktoré zabezpečí optimálny tlak na daný povrch a tým ho perfektne vyčistí. Úplne stačí, aby bola hubka navlhčená len vodou bez akýchkoľvek čistiacich prostriedkov. Táto nano hubka je ohľaduplná voči prírode a čo je hlavné, šetrí Vaše zdravie.

Pri čistení bielou stranou z nej ubúda, ako napríklad pri gumovaní gumou.

Drsnejšiu stranu hubky je vhodné použiť na odstraňovanie veľmi zaschnutých a pevnejších nečistôt, ako napr. z hliníkových diskov, spálených zvyškov jedla z rúry a panvíc.

 

Kde všade sa môže kúzelná nano hubka použiť?

Vo vašej domácnosi - v kuchyni to ocení každá dobrá gazdiná, ktorá potrebuje odstrániť zvyšky zo sporáka, z mikrovlnky, nečistoty z kuchynskej linky, ako aj z obkladačiek za kuchynskou linkou. Hravo si dokáže poradiť v kúpeľni aj v predsieni, kde vyčistí dlažbu, parapety, okenné rámy, plastový nábytok ( zožltnutý), vypínače a problémom nie sú ani permanentné liehové popisovače.

Automobily - vhodné na čistenie špinavých plastov v interiéroch automobilov, ako sú bočné stĺpiky, palubné dosky, madlá na dverách, prahy...

Dopravné prostriedky - veľmi dobre čistí ráfiky automobilov, bicyklov, motocyklov, taktiež odstraňuje asfalt z laku a je vhodná na zasušené nečistoty v interiéri

Rozmer: 120x70x30 mm

Balenie: 5ks

Poznámka: Pred použitím ju najskôr vyskúšajte na málo viditeľnom mieste, aby nedošlo ku škode. Nepoužívajte čistiace látky, aby ste nezničili hubku. Nedoporučujeme ju použiť na lesklé alebo lakované povrchy.

  • Dostupnosť Skladom

Zatiaľ žiadne hodnotenia.

Napíšte vaše hodnotenie

Napíšte vaše hodnotenie

NanoProm s.r.o. © 2014