Modrá mikrovláknová utierka Professional Lacquer

Táto mikrovláknová handrička je číslo jedna medzi utierkami. Nerozdrapká sa ani po mnohých praniach, a to vďaka špeciálnemu procesu výroby. Táto utierka je bezkonkurenčná a je zárukou vysokého lesku bez šmúh. Rozmer 40 x 40 cm.

Viac detailov

NC 50.220

Dostupnosť: Skladom

 

6,36 €

Mikrovláknová utierka Professional Lacquer modrej farby

Utierka Professional Lacquer je číslom jedna medzi mikrovláknovými utierkami. Pri strihaní materiálu sú vlákna na okraji mnohonásobne stlačené, vďaka čomu sa aj po niekoľkonásobnom praní nerozdrapká. Na základe odlišne štruktúrovaných strán sa touto utierkou môžu vykonávať dve rozdielne pracovné činnosti. Táto utierka, ktorá je bez silikónu je bezkonkurenčná a je zárukou vysokého lesku bez šmúh.

Výborne sa hodí na dokonalé leštenie laku auta. Doporučujeme ju na aplikáciu našej nano ochrany na lak automobilov a pre jeho následné vyleštenie. Má skvelú saciu schopnosť, nakoľko dokáže absorbovať veľké množstvo vody a pri utieraní mokrého povrchu nezanecháva po zaschnutí šmuhy. Táto utierka má vysoké vlákno a rozhodne by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Oceníte ju aj pri bežných domácich prácach. Môžete ju prať v práčke.

 

Veľkosť: 40 x 40 cm

  • Dostupnosť Skladom

Zatiaľ žiadne hodnotenia.

Napíšte vaše hodnotenie

Napíšte vaše hodnotenie

NanoProm s.r.o. © 2014