Šampón Fit na lak automobilu 100ml

Šampón Fit na lak NanoConcept je ideálnym šampónom na lak automobilu, ktorý bol ošetrený nano ochranou na lak auta. Vďaka použitiu tohto šampónu predĺžite účinok ochrany aj na 2-3 roky. Šampón dodáva laku vysoký lesk a vytvára dokonalú ochranu voči vplyvom počasia.

Viac detailov

NC 20.260

Dostupnosť: Skladom

 

10,32 €

Ochranný a revitalizačný šampón Fit na lak automobilu 100ml

Šampón na lak ošetrený nano vrstvou je určený pre intenzívne, ale jemné zakonzervovanie a predĺženie ochrany už ošetreného laku naším prípravkom Nano ochrana na lak. Tento šampón obsahuje ochranné nano častice, ktoré sa spoja s už ošetreným povrchom. Pri pravidelnom používaní cca každé 2 - 3 umytia je možné predĺžiť nano ochrana laku aj na 2 - 3 roky.

Šampón Fit vytvorí na povrchu veľmi tenkú, ale silnú vrstvu, ktorá odolá vode a špine. Ošetrené plochy získajú vysoký stupeň lesku, odolnosť a efekt lotosového kvetu. Povrch sa dá veľmi jednoducho čistiť. Vytvorí sa dokonalá ochrana proti drsnému pôsobeniu prírodných činiteľov.

Hlavne v zimných mesiacoch treba lak chrániť pred agresívnou posypovou soľou a v lete zase pred vysokými teplotami, hmyzom a prachom.

Tento produkt je možné použiť aj pre automobily, ktoré nie sú ošetrené našim výrobkom na ochranu laku.

 

Kde všade je možné použiť šampón na lak:

  • Autá a nákladné autá
  • Lode
  • Motorové skútre
  • Motocykle
  • Takmer všetky lakované povrchy

 

Spotreba produktu

Spotreba je nasledovná: 20 – 50 ml šampónu na 10l vody

Pre umývanie týmto nano šampónom odporúčame použiť našu umývaciu hubku.

Zatiaľ žiadne hodnotenia.

Napíšte vaše hodnotenie

Napíšte vaše hodnotenie

NanoProm s.r.o. © 2014