O nás

Ponúkame Vám komplexný a široký sortiment vysokokvalitných nemeckých hliníkových diskov prémiových značiek AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO. V ponuke je iba tovar, ktorý Vám vieme reálne dodať s jeho dostupnosťou. Celkovo ide o 11 466 kombinácií na všetky značky osobných automobilov v predaji na Slovensku.. Dostupnosť v externom logistickom centre s najmodernejším systémom je priebežne aktualizovaná. V ponuke nájdete taktiež disky pre SUV, off-roady a oceľové disky značiek Hayes-Lemmerz a KFZ pre osobné, úžitkové a nákladné autá, prívesy, návesy a autobusy.


Hlavným rozdielom oceľových diskov a diskov z ľahkých zliatin je použitie prvých zmieňovaných najmä pre zimné obutie. Disky z ľahkých zliatin sú preferované najmä kvôli ich dizajnu, príťažlivosti a materiálu. Disky značiek, ktoré vám ponúkame majú legislatívne ošetrené rozšírenie zápisu o alternatívne rozmery diskov do OEV na základe typových listov. Všetky predávané disky sú schválené pre použitie v zmysle platnej legislatívy. Pre zistenie problémov s ktorými sa môžete stretnúť pri neschválených diskoch si prečítajte náš článok Bezpečnosť verzus úspora? Ako sa vyhnúť nebezpečným diskom?


Ak sa v našom sortimente nenachádza tovar, o ktorý máte záujem, kontakutjte nás na našej e-milovej adrese obchod@diskynaauto.sk.


NanoProm s.r.o. © 2014